Jäsenyhdistykset 2017

 

Voit siirtyä yhdistyksen sivulle klikkaamalla yhdistyksen nimeä.

 

Auranmaan seniorit ry
auranmaanseniorit@gmail.com
Pj. Jouko Kyyrö, 044 551 6695
kyyrojouko@gmail.com
Siht. Helena Kangas-Hakala, 040 745 2015
helenahertta@gmail.com                    

Naantalin Seniorit ry
naantali.seniorit@gmail.com
Pj. Hannu Taskinen, 040 758 7262
hannu52(at)hotmail.com
Siht. Mirja Mannevuo, 040 752 5740
mirja.mannevuo(at)gmail.com 

Kaarinan Seniorit ry
kaarinan.seniorit@gmail.com
Pj. Paula Mäkinen, 040 548 0473
paula.makinen@kaarina.fi
Siht. Ruth Rinne, 050 356 5205
ruth.rinne@gmail.com                      

Piikkiön Seniorit ry
piikkio.seniorit@gmail.com
Pj. Diana Elo, 040 536 2580
dianaelo52@gmail.com
Siht. Arvi Teppala, 040 551 3931
arvi.teppala@gmail.com   
Kemiönsaaren seniorit ry
kemionsaarenseniorit@gmail.com
Pj. Janina Kaita, 050 074 4992
annukka.kaita@salnet.fi
Siht. Mirja Penna, 040 545 7318
mirja.penna@kotimaatila-apu.fi
Raision Seniorit ry
raision.seniorit@gmail.com
Pj. Eila Lainema, 040 030 4884
eila_lainema@hotmail.com
Siht. Pentti Heinonen, 044 093 1581
tuulaorv@suomi24.fi

Laitilan seudun seniorit ry
laitilanseudunseniorit@gmail.com 
Pj. Pirkko Vähätalo, 044 052 5352
pirkko.vahatalo@gmail.com
siht. Arja Numme, 040 552 9103
arja.numme@gmail.com                 

Salon kansalliset seniorit ry
salonsenioriyhdistys@gmail.com
Pj. Arja Lystilä, 044 272 1942
arja.lystila@gmail.com
Siht. Seppo Mäkelä, 044 212 4424
seppo.makela@salo.salonseutu.fi 

Liedon seniorit ry
liedon.seniorit@gmail.com
Pj. Hannu Tuparinne, 040 558 3878
hannu.tuparinne@gmail.com
Siht. Marja Haapala, 050 405 8610
haapma10@gmail.com                    

Turun kansalliset seniorit ry
tks@pp1.inet.fi
Pj. Aila Seikola, 050 598 5190 
aila.seikola@gmail.com
Siht. Aira Hellström, 0400 139 396
aira.hellstrom@seniorijelppi.fi 

Loimaan Kansalliset Seniorit ry
loimaaseniori@gmail.com 
Pj. Pekka Kaasalainen, 045 235 5503
pekka.kaasalainen3@saunalahti.fi
Siht. Liisa Lehtonen, 040 087 1830                   
liisa.waurionkatu@gmail.com

Uudenkaupungin kansalliset seniorit ry
ugin.kansalliset.seniorit@gmail.com
Pj. Matti Hento, 040 022 2546
matti.hento@gmail.com
Siht. Marja-Liisa Ketonen, 044 345 9395
maisu.ketonen@gmail.com 

Mynämäen seudun kansalliset seniorit ry
mynamaenkansalliset.senioritry@gmail.com
Pj. Pirjo Kulmala, 050 402 2538
pirjo.kulmala@dnainternet.net
Siht. Leila Ali-Sippola, 050 355 5281
alisippolaleila@gmail.com                   

Vehmaan seniorit ry
vehmaa.seniorit@gmail.com
Pj. Marja Koskinen, 050 053 5983
lalla.koskinen@luukku.com
Siht. Kristina Laiho, 040 730 2461
kristina.laiho@dnainternet.net