Yhteystiedot


Vuoden 2018 hallitus kuvassa. Eturivissä vasemmalta Eila Lainema, Arja Lystilä, Marja Koskinen, Aila Seikola ja piirisihteeri Soili Raitanen, takarivissä vasemmalta Matti Hakala, Jorma Rinne, Paula Mäkinen, Pirjo Kulmala ja piirin puheenjohtaja Jarmo Helttula.

Kuvasta puuttuvat Diana Elo, Janina Kaita, Kristiina Kallioniemi, Raimo Laaksonen, Ilpo Rossi ja Erkki Sirkiä.


 

Piirihallitus 2018

 

Puheenjohtaja
Jarmo Helttula
0500 876 350,  jarmo.helttula@turuntienoo.fi

Jäsenet
Arja Lystilä, varapuheenjohtaja
044 272 1942, arja.lystila@gmail.com
Matti Hakala
040 417 5571, matti.e.hakala@gmail.com
Paula Mäkinen
040 548 0473, paula.makinen@kaarina.fi
Janina Kaita
0500 744 992, annukka.kaita@salnet.fi 
Raimo Laaksonen
0400 221 401, rml.laaksonen@gmail.com
Ilpo Rossi
050 331 3789, ilpo.rossi@gmail.com
Jorma Rinne
0500 226 858, jta.rinne@gmail.com
Pirjo Kulmala
050 402 2538, pirjo.kulmala@dnainternet.net
Kristiima Kallioniemi
040 933 5500, niemikallio@gmail.com
Diana Elo
040 536 2580, dianaelo52@gmail.com
Eila Lainema
0400 304 884, eila_lainema@hotmail.com
Aila Seikola
050 598 5190, aila.seikola@gmail.com
Erkki Sirkiä
0500 860 383, eki.sirkia@gmail.com
Marja Koskinen  
0500 535 983, lalla.koskinen@luukku.com

 


 

Piirin toimihenkilöt 2018

 

Piirisihteeri
Matka- ja kult-
tuurivastaava

Soili Raitanen
soili.raitanen@pp.nic.fi

 

 

040 580 3880

Taloudenhoitaja+
Kansioasiat

Eila Lainema
eila_lainema@hotmail.com
 

 


0400 304 884

Koulutusvastaava
Kari Ruisvaara
ruiska1@gmail.com



040 541 3399

Emäntä
Katrina Koskinen
kati.koskinen@pp6.inet.fi
 

 

0400 621 848

Verkkosivut
Pertti Saari
pl.saari@live.com


040 5533 875

 

Piirin edustus 2017-2020

Senioriliiton valtuusto
Jäsen Varajäsen
Jarmo Helttula   Paula Mäkinen
Arja Lystilä Pekka Kaasalainen
Aila Seikola Eila Lainema
 
Senioriliiton hallitus
Aila Harjanne, varapuheenjohtaja

      

 

Piirin sähköposti: vs.seniorit@gmail.com

Piirin Facebook: https://www.facebook.com/vssenioripiiri/

Piirin pankkitilinumero:  FI93 4309 2220 1081 75